TOPlist

Bude Nokia hozena přes palubu? Na MWC se ukáže nová značka telefonů!

nokia hmd
  • HMD Global brzy představí telefony pod svou značkou
  • Na MWC má ukázat hned šest různých modelů
  • Informace si ale finská společnost drží pečlivě pod pokličkou

Finská společnost HMD Global v posledních letech věnuje péči především telefonům Nokia. Povětšinou jde o telefony nižší střední třídy, žádná prémiová vlajková loď. Tou byla naposledy Nokia 9 PureView z roku 2019. Už nějakou dobu se v zákulisí šušká o tom, že by se HMD chtělo osamostatnit a vydávat mobily pod svou vlastní značkou. K tomu se prý opravdu schyluje a představení prvních telefonů je v podstatě za rohem.

Podle leakera Evana Blasse, nám HMD ukáže své nové mobily na veletrhu MWC. Má jich být přitom hned šest, jejich kódová označení znějí: Pulse, Legend, Pulse+, Legend Plus, Pulse Pro a Legend Pro. Zatím není jasné, v jakých cenových kategoriích se budou novinky pohybovat, ale pokud bychom brali v potaz strategii, kterou firma aplikovala právě u telefonů Nokia, dívali bychom se na kousky někde od tří až po devět tisíc korun. Realita ale může být samozřejmě někde jinde.

Nokia X30 review

Nokia X30 review

O telefonech jako takových zatím nemáme žádné informace, firma si informace dobře střeží pod pokličkou, ale naštěstí od jejich představení nejsme daleko. Veletrh MWC letos odstartuje už 26. února a redakce Svět Androida bude na místě, takže můžete počítat s informacemi z první ruky, stánek HMD rozhodně nevynecháme.

Jak se těšíte na telefony od HMD?

Zdroj: PhoneArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)