Nové hodnocení aplikací v Google Play s tajemným názvem “hlavní funkce”

Hlavní funkce – náhleďák

Google nikdy nespí, obzvlášť pokud jde o Obchod Play. Vývojáři ho neustále ladí, vymýšlí nové funkce, jednoduše dělají vše pro to, aby byl Obchod Play dokonalým místem k nákupu aplikací, her a dalšího obsahu. V poslední době se Obchod Play zaměřuje na uživatele. Google chce, aby bylo na první pohled jasné, která aplikace je kvalitní a která pracuje tak, jak je prezentováno. Po nedávných změnách v hodnocení aplikací nyní přichází hodnocení jednotlivých funkcí, které by měly být pro aplikaci stěžejní. A jak se funkce jmenuje? Jednoduše Hlavní Funkce.

Hlavní Funkce hodnocené samotnými uživateli

Hlavní Funkce se začaly objevovat již v srpnu, tehdy jsme ale netušili zda se vůbec někdy rozšíří, neboť se jednalo o velmi úzký okruh uživatelů v USA. V posledních hodinách se ale začíná ozývat postupně čím dál více uživatelů z nejrůznějších koutů světa, že se Hlavní Funkce objevily i u nich.

Podle zjišťování serveru AndroidPolice používají dotyční uživatelé Obchod Play ve verzích 7.3 až 7.4.12. Takže se téměř s naprostou jistotou nejedná o funkci updatu aplikace, ale updatu na straně serveru. Jednoduše to tedy znamená, že nasazení funkce není nijak možné urychlit. Pokud se nemůžete funkce dočkat, mrkněte se, zda již novou funkci v Obchodě Play nemáte aktivní. My ji na redakčním Nexusu 5X již máme (zatím se zobrazuje jen u těch nejznámějších aplikací) a tak je velmi pravděpodobné, že se již jedná o globální spuštění nové funkce. Pokud ještě nemáte, jistě se dočkáte co nevidět.

Zdroj: androidpolice.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)