TOPlist

Stáhněte si peckovou střílečku Hitman Sniper po omezenou dobu zdarma

hitman sniper google play zdarma

Studio Square Enix spustila minulý měsíc kampaň s názvem „Stay Home And Play“ a následně odstartovala vlnu a rozdala několik svých her zcela zdarma. Za zmínku stojí Lara Croft GO, Hitman GO či Deus Ex GO. Nedávno společnost oznámila, že brzy oznámí další hru, která bude k dispozici zdarma a tak se také stalo. Hitman Sniper je nyní po omezenou dobu zdarma jak na Google Play, tak i na iOS.

Tato střílečka z pohledu první osoby je k dispozici zdarma až do 21. května 2020, takže je dostatek času na to ji stáhnout. Pokud si nejste jisti, zda o ni máte zájem, alespoň si ji uložte do své knihovny, kde vám následně zůstane. Normálně stojí 32 korun, takže ušetříte a máte pivko zdarma.

Hitman Sniper
Hitman Sniper

Pokud bude Square Enix pokračovat dále, teoreticky bychom se mohli jednou dočkat zdarma také her jako Life is Strange či Final Fantasy. Dobrodružství Max a Chloe jistě patří k nejlepším adventurám nejen na telefonech, ale také na počítačích.

Stáhnete si Hitman Sniper zdarma?

Zdroj: neowin.net

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)