Evropa se připravuje na příchod HBO Max. Dočkáme se i v Česku

hbo max evropa

Jestliže smutníte, že služba HBO Max je dostupná pouze v USA, nezoufejte, jelikož se na její příchod připravuje Evropa a Jižní Amerika. Služba byla původně dostupná v USA od května tohoto roku a vyjde na 15 dolarů měsíčně. U nás by se tak měla cena pohybovat někde mezi 270 – 320 korunami.

Evropa se připravuje na příchod HBO Max

Šéf HBO Max, Andy Forsell sdělil, že ve druhém čtvrtletí roku 2021 bude služba dostupná v regionech, ve kterých je nyní HBO GO a služba se jim automaticky aktualizuje právě na HBO Max. To je třeba náš případ. Služba cílí celkem na 190 zemí po celém světě a má v plánu stát se rovnocenným soupeřem Netflixu, potažmo Amazon Prime Video. Sami si platíme obě streamovací platformy a v něčem je prostě HBO lepší, takže se na příchod rozhodně těšíme.

Wonder Woman 1984 (2020) Extended Trailer | HBO Max

Wonder Woman 1984 (2020) Extended Trailer | HBO Max

Zmínit můžeme namátkou třeba svět DC, Game of Thrones, Temný případ nebo Mandaloriana. Je rozhodně dobře, že k nám přibude nová konkurence a budeme mít další možnosti, jak a co chceme sledovat.

Jak se těšíte na HBO Max?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)