Už si zvykáte na HBO Max? Dost možná zbytečně

HBO Max Discovery sloučení

Streamovací platformu HBO Max s filmy a seriály, která teprve před několika týdny začala fungovat v ČR, čekají v následující měsících velké změny. Letos na jaře vzniklá společnost Warner Bros. Discovery oficiálně potvrdila záměr propojit HBO Max a balík kanálů a pořadů Discovery. Stane se tak postupně v průběhu dvou let, přičemž evropští diváci se mají změn dočkat začátkem roku 2024.

I když zatím nebyl zveřejněn název plánované služby, už se ví několik základních informací k jejímu konceptu. Například z hlediska přítomnosti reklam se mají objevit hned tři úrovně předplatného. Obsah služby bude také citelně dotčen. V souvislosti s neuspokojivými obchodními výsledky HBO Max je ve hře i postupné vynechání blockbuster filmů a seriálů s vysokými rozpočty. To je přesný opak toho, co služba nabízí a propaguje nyní.

HBO Max Discovery kombinace timeline

HBO Max, klasické HBO a Discovery mají v současné chvíli dohromady cca 90 milionů odběratelů. Cílem firmy Warner Bros. Discovery je 130 milionů platících diváků do roku 2025. Většina by měla pocházet právě z nově vznikající služby. Časový plán jejího spouštění najdete v obrázku.

Jak jste zatím spokojení s HBO Max?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)