Měsíc HBO Max v ČR. Které filmy a seriály táhnou nejvíc?

HBO Max ČR žebříček filmy seriály nejoblíbenější březen duben 2022

V pátek 8. dubna uběhl přesně měsíc od okamžiku, kdy na území ČR začala fungovat nová streamovací služba HBO Max. Přinesla s sebou mimo jiné exkluzivní filmy, seriály či jiné pořady z produkce vlastního studia HBO, od společnosti Warner Brothers či z hrdinského komiksového světa DC. Díky datům od společnosti JustWatch máme přehled, která díla si u českých diváků vedla během tohoto období nejlépe.

HBO Max: Stream TV & Movies
HBO Max: Stream TV & Movies

V první galerii máte možnost vidět žebříček s filmy a seriály, které byly v ČR nejpopulárnější během měsíce března. Mezi filmy vedl velkolepý trhák Duna, následuje komiksový biják Batman začíná a na třetím místě jsou Pasažéři. Seriálům vládl příběh o problematickém dospívání Euforie, druhou příčku má Geniální přítelkyně a třetí místo má Čas čarodějnic.

Následující přehledy ukazují žebříčky za první dubnový týden na všech vysílacích platformách, nejen HBO Max. Na absolutní první místo se dokázal vyhoupnout snímek V rytmu srdce, hned za ním je další oscarový snímek Král Richard: Zrození šampiónek a první trojici uzavírá Duna. Mezi seriály poskočily na špici Gangy z Birminghamu, druhé místo patří sérii Podezření a na třetí příčce je Věčnost.

 

Můžete se zpětně podívat, jak si filmy a seriály vedly na HBO Max po prvním týdnu fungování služby v ČR. Pro úplnost informací se hodí zmínit, že velké množství obsahu se zatím nedočkalo přesunu ze staršího HBO GO, nefunguje jeho přehrávání v některých zařízeních, nebylo z různých důvodů publikováno či nemá tuzemský dabing nebo titulky. Tento fakt zatím žebříčky ovlivňuje.

Která z uvedených děl už máte zhlédnutá?

Zdroj: statistiky JustWatch

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)