Uniká krátké hands-on video Huawei Mate 40 Pro. Co jsme zjistili?

huawei mate 40 hands-on

Vlajková loď Huawei Mate 40 Pro bude představena v následujících měsících, ovšem nyní uniká krátké hands-on video. Telefon je spatřen zřejmě v metru či nadzemce, kde jej používá nějaký tester. Sice je pečlivě zabalený do obalu tak, aby možná co nejméně lidí poznalo o jaký telefon jde, přesto se však našel někdo, kdo telefon poznal a natočil.

Huawei Mate 40 Pro hands-on

Můžeme vidět zakřivený displej podobně jako u P40 Pro a také průstřel na levé horní straně, kde se nacházejí dvě kamerky. Ten je po bližším zkoumání trochu menší, než právě u P40 Pro. To by odpovídalo předchozím spekulacím. Dále víme, že se o výkon postará čipset Kirin 9000, který bude vyráběn skrz 5nm technologii.

Huawei Mate 40 Pro Hands-on Video

Huawei Mate 40 Pro Hands-on Video

Na zadní straně očekáváme opět kruhovitý fotoaparát se 108 megapixelovým hlavním snímačem. Dále zde nalezneme periskop s 5x optickým zoomem, ultraširokoúhlý snímač a ToF senzor. Telefonu se dle spekulací dočkáme někdy v půlce října.

Jak se těšíte na Huawei Mate 40 Pro?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)