Gwent: karetní hra ze Zaklínačského světa konečně vychází na Android

gwent android ke stažení

Je to tady. Karetní hra ze světa ZaklínačeGwent konečně vychází na Android. V Google Play je k dispozici ode dneška, tedy 24. března. Hra debutovala v roce 2018, kdy vyšla na PC, Xbox One a Playstation 4, ovšem vůbec poprvé se objevila jako součást třetího Zaklínače.

Gwent je tahová karetní hra, kde si můžete vybrat z několika herních módu, přičemž nechybí rychlé duely, kde záleží na blafování a pečlivé taktice. Hra je dostupná zdarma, ovšem mnoho hráčů tvrdí, že jde o pay to win záležitost. Za zmínku také stojí, že CD Projekt RED vypne servery pro PS4 a XONE v červnu letošního roku, takže bude možné hrát pouze na telefonech a počítačích. Hra je multiplatformní, takže si můžete zahrát i proti svým jablečným kamarádům.

GWENT: The Witcher Card Game | Android Release Date Trailer

GWENT: The Witcher Card Game | Android Release Date Trailer

Co se týče nákupů přímo ve hře, nejdražší předmět lze koupit za 70 dolarů, což je asi 1 800 korun. Hardwarové požadavky nejsou příliš specifikovány, zmiňuje se pouze Android 7.0 či novější a alespoň 1,5 GB operační paměti RAM. Ti, kteří si hru stáhnout do 31. března navíc dostanou Ultimate Premium Keg a avatar Imperial Golem.

Zkusíte Gwent na Android?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)