TOPlist

Stahujte! Dvojice GTA her je k vyzkoušení na Google Play zdarma

gta zdarma android ios
  • Rockstar uvolnil zdarma k vyzkoušení dvojici her ze série GTA
  • Stáhnout je můžete na Android i iOS 
  • Po 30minutovém trialu vás hra vyzve k zaplacení 129 korun

Studio Rockstar Games právě uvolnilo dvojici vynikajících GTA her k vyzkoušení zdarma. Akce probíhá na Google Play i App Store, takže zkrátka nepřijdou ani jablíčkáři. Jedná se konkrétně o GTA: Chinatown Wars a GTA: Liberty City Stories. Oba tituly můžete vyzkoušet na 30 minut, poté si je můžete pořídit za 129 korun, avšak pokud máte členství GTA+, nemusíte platit nic.

GTA: Chinatown Wars je z pohledu série netradiční díl. Vyšel v roce 2009 pro Nintendo DS a PSP, později se dostal také na iOS a Android. V kůži Huanga Leeho se vypravíme do Liberty City, hra je přizpůsobena pro dotykové displeje a nabízí nevšední, ale stále ucházející grafickou stylizaci. Pokud patříte mezi fanoušky série Grand Theft Auto a tento díl vám unikl, rozhodně mu dejte šanci. Půlhodinka zdarma vám bude pro rozhodování, zda hru koupit, či nikoliv stačit.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars – PSP vs. Android | Side by Side

Grand Theft Auto: Chinatown Wars - PSP vs. Android | Side by Side

Grand Theft Auto: Liberty City Stories vyšlo v roce 2005 a mimochodem šlo o vůbec první 3D GTA, které bylo k dispozici pro kapesní konzole. Původně bylo vydáno pro PSP, o rok později se hra dostala také na Playstation 2. Na mobilních telefonech je hra k dispozici už několik let. Jedná se o prequel k původnímu GTA III, opět se tedy vydáme do Liberty City. Přestože je zub času na hře poměrně patrný, se stále jedná o vynikající titul s dobrým příběhem.

GTA Liberty City Stories (2005) PSP vs PS2 vs Android (Which One is Better!)

GTA Liberty City Stories (2005) PSP vs PS2 vs Android (Which One is Better!)

GTA: Chinatown Wars
GTA: Chinatown Wars
GTA: Liberty City Stories
GTA: Liberty City Stories

Jak bylo zmíněno v úvodu článku, hru si můžete po 30minutovém trialu zakoupit, nebo se přes Social Club přihlásit ke svému účtu s GTA+. Toto členství vychází na 5,99 dolarů měsíčně, tedy nějakých 140 korun a mimo těchto dvou titulů pro mobilní zařízení nabízí také Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zahrnující remasterované GTA III, Vice City a San Andreas pro Playstation a Xbox.

Hráli jste oba výše zmíněné tituly?

Zdroj: Rockstar

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)