TOPlist

S touhle šikovnou hračkou neodtrhnete oči od televize! Má super funkce a dá se ovládat mobilem

Govee LED pásek
  • LED pásky dokáží příjemně zlepšit atmosféru v místnosti
  • Govee TV 46-60″ SMART LED vás přinutí zůstat u televize
  • Přizpůsobuje se přehrávané hudbě a lze jej ovládat mobilem

Pokud jste svůj obývák ještě nezpestřili LED páskem, možná je nyní ten pravý čas tak učinit. Máme pro vás tip na jeden vynikající produkt, který se prodává v Česku za přijatelnou cenu a nabízí skvělé funkce. Navíc se pro větší pohodlí dá ovládat mimo jiné i chytrým telefonem. Na mysli máme pásek Govee TV 46-60″ SMART LED (H61790A1).

S páskem, jako je právě tento, dokážete povznést zážitek ze sledování filmů nebo hudebních koncertů na televizi na ještě vyšší úroveň. S délkou 300 cm je Govee TV 46-60″ SMART LED určen přesně k tomu, abyste jej nalepili na záda svého televizoru (popřípadě i monitoru). Láká přitom na snadnou instalaci a přítomnost dálkového ovladače přímo v balení.

– Govee TV SMART LED podsvícení RGB CZ

- Govee TV SMART LED podsvícení RGB CZ

Govee Home
Govee Home

Govee TV 46-60″ SMART LED dovede přepínat mezi 16 miliony barevných odstínů a 64 scénickými a dynamickými režimy. Mezi nejzajímavější funkce se řadí synchronizace s hudbou, kterou umožňuje vestavěný mikrofon. Samozřejmě nechybí ani možnost stmívání světla.

LED pásek Govee TV 46-60″ SMART LED v Česku nejlevněji seženete u prodejce Datart, kde vyjde na 499 Kč.

Cena: 499 Kč

Jaký LED pásek používáte vy?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)