Ferrari mezi RGB LED pásky? Nový Govee M1 umí i Matter

matter led pasek govee
  • Firma Goovee představila nový LED pásek
  • Podporuje standard Matter

Firma Govee představila nový LED pásek M1, který je kompatibilní se standardem Matter. Jedná se v podstatě o ten stejný produkt, který je na trhu už několik měsíců, ale právě podpora Matter je novinkou.

Tento LED pásek se poprvé objevil na veletrhu CES 2023 a tento týden se konečně dostal do prodeje. Jedná se o dražší produkt, který však svou cenu kompenzuje kvalitou. Pásek disponuje 60 LED diodami na metr pásku a díky aplikaci si můžete detailně nastavit každý kousíček. Pyšní se také vyšší svítivostí než většina konkurence a díky funkci DreamView jej můžete synchronizovat s ostatními světly Goovee. Samotná délka pak činí 1,99 metru.

Govee-M1-LED-strip-Matter

Jak již bylo řečeno, Goovee M1 LED plně podporuje Matter, takže ho snadno začleníte do různých ekosystémů. O tom co Matter je se můžete dozvědět v jednom z našich předchozích textů. Cenu výrobce nastavil na 59 dolarů, což je v přepočtu asi 1 300 korun bez daně. V tuto chvíli není bohužel známo, kdy zamíří do Evropy.

Govee Home
Govee Home

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký máte názor na standard Matter?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)