TOPlist

Aplikace Google Zprávy má nové značky odesílání a doručení

Google Zprávy značky ikony doručení odesílání

Když někomu napíšete a pošlete zprávu v rámci chatovací aplikace, máte většinou možnost okamžitě zjistit, v jakém stavu je její odesílání či doručení. Podle toho je pak možné třeba i odhalit, že si zprávu příjemce přečetl, ale už pěkně dlouho se nemá k odpovídání. Mimochodem, tento problém moderní doby se dá řešit chytrým utajením informace o přečtení. K identifikaci stavu zprávy každopádně slouží značky, mezi kterými teď bude o trochu větší pořádek. Aplikace Google Zprávy má totiž nové, které příjemně ladí s ostatními konkurenty.

Google Zprávy: Nové značky odesílání a doručení
odesílání hodiny
odesláno jedna prázdná fajfka
doručeno dvě prázdné fajfky
přečteno dvě plné fajfky

Odeslané zprávy ze základní chatovací aplikace od Googlu budou nově identifikovány stejnými či velmi podobnými ikonkami jako mají mnohé jiné komunikátory. Doposud Zprávy používaly textové popisky. V rámci dopisování mezi dvěma uživateli mají novou značku všechny čtyři stavy: odesílání, odesláno, doručeno a přečteno.

Google Messages
Google Messages

U skupinových konverzací budou dále využívány popisky „Zobazeno [X]“ a „Zobrazeno všemi“. Někteří uživatelé měli přístup k novým značkám od loňského podzimu. Teď vyráží ke všem.

Google Zprávy nové značky ikony odesílání doručení náhled

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak často zkoumáte při psaní zpráv tyto značky?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)