Google Zprávy konečně řeší rušivý prvek psaní s “jablíčkáři”

Google Zprávy iMessage reakce

Pokud používáte Google aplikaci Zprávy pro posílání SMS a občas si napíšete s někým, kdo vlastní iPhone, určitě víte o tom, že má tato komunikace pár zádrhelů. Nedávno se rozhořela dokonce etická a bezpečnostní debata kolem barev bublin na straně systému iOS. Nyní ale “na stole” leží řešení ještě jiného dlouhodobého problému. Totiž faktu, že reakce na zprávy (tím jsou myšleny “přilípnuté” emoji symboly) vytvořené v aplikaci iMessage se v Android aplikaci Zprávy doposud ukazovaly jen jako textový zápis. Tomu ale snad bude brzy konec.

Po nějaké době testování v úzké skupině uživatelů se podle všeho v beta verzi zmíněné Google apky pro Android oficiálně objevil přepínač, který plnohodnotné grafické iMessage reakce aktivuje. I když patříme mezi beta testery, v našich mobilech jsme tuto možnost zatím nezahlédli. Dejte vědět do komentářů, jestli jste ve vašem Android mobilu měli větší štěstí.

Messages by Google
Messages by Google

Jak často využíváte přímé reakce na zprávy?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)