TOPlist

Nový vzhled Google TV se dostává k prvním uživatelům. Takhle vypadá

Google TV
  • Google před několika měsíci odhalil redesign domovské obrazovky u Google TV
  • Ten se týká především ikon, nalezneme zde ale i dvojici nových tlačítek
  • Nyní konečně míří k prvním uživatelům

Google nás už několik měsíců láká na nové uživatelské prostředí systému Google TV, respektive na změnu domovské obrazovky. Ta se nově pochlubí kulatými ikonami a několika dalšími vychytávkami. Nyní jej firma začíná konečně pouštět mezi uživatele.

Velký redesign přitom americký gigant sliboval už loni, oznámil jej trochu netradičně na oficiálním komunitním fóru. Ikony aplikací budou nově kulaté a tedy o něco menší než stávající obdélníky, což znamená, že se jich na obrazovku vejde více. Sekce „Vaše aplikace“ však dostává také podstatné zjednodušení. Konečně bude možné měnit pořadí aplikací skrz vyhrazené tlačítko, už tedy nebude třeba chodit do dalšího rozhraní, kde se pro změnu pořadí muselo dlouze podržet středové tlačítko na dané aplikaci.

google tv redesign

K dostání je také nové tlačítko „Přidat aplikace“, avšak zatím není jasné, zda bude uživatele lákat na stažení nových aplikací, nebo jen otevře kartu s aplikacemi. V neposlední řadě se v aplikace rozrostou o zástupce, který nabídne rychlý přístup k bezplatným televizním kanálům. Redesign se začíná na první zařízení šířit už nyní, všem uživatelům by měl být k dispozici „během několika měsíců“, což je bohužel dosti abstraktní pojem.

Google TV
Google TV

Jak se vám líbí upravená domovská obrazovka?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)