Jedna z nejžádanějších funkcí pro Google TV bude mít zpoždění

Google TV funkce zpoždění

Několik měsíců poté, co Google představil svůj Chromecast s Google TV slíbil, že do systému přinese možnost přepínání mezi uživatelskými profily. Původně bylo v plánu, že se tato novinka ukáže už v listopadu, což se ale nakonec nestalo.

Na Google TV si jen tak uživatelský profil nepřepnete

Zpoždění potvrdila také mluvčí společnosti Google, Ivy Hunt. Ta navíc sdělila, že se nová funkce začne šířit systémem Google TV v následujících měsících, což není příliš konkrétní odpověď. Domácnosti s více členy mají tak smůlu a na funkci, která by jim přinesla přizpůsobené seznamy pro sledování nejrůznějších platforem jako je Netflix, YouTube či HBO Go si budou muset ještě nějaký čas počkat.

Google TV

Může se to zdát jako malichernost, ale pro uživatele, kteří zrovna neví, co si mají pustit je absence takové funkce otravná. Vaše manželka totiž určitě nemá v plánu sledovat sestřihy z posledního kola Premier League a musí si tak obsah hledat sama.

Chybí vám v Google TV tato funkce?

Zdroj: theverge

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)