Android aplikace Google TV dostává podstatnou aktualizaci. Už ji máte?

Google TV aktualizace

Aplikace Google TV se dočkala nové aktualizace, která přidává funkci známou z appky Google Home. Karta Highligts vám zobrazuje nové filmy a seriály, které by vás potenciálně mohly zajímat. Kromě toho jsme se dočkali některých designových změn, které korespondují s designem Material You.

Aplikace Google TV nově s Material You

Tuto informaci americká společnost potvrdila na svém oficiálním blogu. Na GIFu níže můžete vidět, že karta vypadá podobně jako Google Objevit, kterou můžeme znát z aplikace Google či prohlížeče Chrome. Díky tomu se můžete dostat k obsahu, který byste možná za normálních okolností přehlédli. Google jde tedy ve stopách Google TV pro televizory, který klade mnohem větší důraz na doporučování obsahu, než systém Android TV.

google tv gifpo klepnutí se spustí animace

Google TV
Google TV

Poměrně velké aktualizace se aplikace Google TV dočkali loni v červenci a nyní dostává další kosmetické změny, takže můžeme počítat s podobným designem i na další měsíce. Aktualizace probíhá tradičně na straně serveru, takže může chvilku trvat než se dostane i k vám.

Jak často používáte aplikaci Google TV?

Zdroj: Google Blog

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)