Google Store odstartoval novoroční slevy! V akci jsou telefony, tablet i sluchátka

Google Pixel 8 displej
  • Google Store láká novoroční akce, ve slevách jsou Pixely, tablet i chytrá domácnost
  • Pixel 7a nyní seženete pod 10 tisíc, což je slušná nabídka
  • Tablet je nejlevnější co kdy byl, ale jde o poměrně specifické zařízení

Google odstartoval rok 2024 slevami na svém Google Store, takže pokud pokukujete po nějakém americkém zařízení, nyní je ideální příležitost ke koupi. V akci jsou nejen telefony, ale třeba také tablet, sluchátka nebo doplňky chytré domácnosti.

Překvapivě je ve slevě i řada Pixel 8. Základní model můžete nyní pořídit už za 729 eur, tedy necelých 18 tisíc korun. To ale není v porovnání s českými e-shopy nikterak zajímavá cena. Například e-shop MP.cz jej má nyní za 16 990 korun. Ve slevě je i Pixel 8 Pro, ale v Česku ho rovněž koupíte levněji. O poznání zajímavější je sleva na Pixel 7a. Za něj chtějí české obchody okolo 11 tisíc, na německém Google Store je k dostání za 399 eur, tedy asi 9 800 korun. Za danou cenu jde o velmi slušnou koupi.

Google Pixel 8

Kde koupit:

Cena od: 16 990 Kč

Hledáte-li tablet a zároveň milujete nadstavbu Pixelů, možná vás zaujme Pixel Tablet, ten je nyní o 100 eur levnější, takže za něj dáte v přepočtu 14 300 korun, v akci jsou také kamery Nest nebo streamovací zařízení s Google TV. Kompletní nabídku naleznete přímo na e-shopu, objednání do Česka je poměrně snadné. Stačí postupovat podle našeho dřívějšího návodu. Na rozmyšlenou máte času dost, slevy končí až 20. ledna.

Google Pixel 8 Pro

Kde koupit:

Cena od: 23 990 Kč

Zaujala vás některá ze slev na Google Store?

Zdroj: Google Store

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)