To byste nechtěli. Jeden z hráčů je z konce Google Stadia pěkně rozzuřený

google stadia konec red dead online hráč

Na konci září jsme vás informovali o poměrně nečekaném konci služby Google Stadia. Ještě v červenci přitom americká firma spekulace o možném konci popřela a sdělila, že chystá několik nových projektů, které se službou úzce souvisí. Přibližně před týdnem však oficiálně oznámila konec této streamovací platformy. Jeden z YouTuberů tvořící obsah právě z Red Dead Redemption 2 je teď pěkně naštvaný.

Hráč, který vystupuje pod přezdívkou Colour začal se svojí TikTok a YouTube kariérou právě s hrou Red Dead Redemption 2, kterou hraje na Stadii. Na sociální sítě umisťuje různé typy většinou kratších videí z Red Dead Online, (multiplayer Red Dead Redemption 2) ve kterém strávil 5907 hodin, což je asi 246 dní nepřetržitého hraní. Vzhledem k tomu, že Rockstar nenabízí žádný přenos postav z jedné platformy na druhou přijde tento čas vniveč.

Stadia
Stadia

I’m about to lose 6,000 hours of Red Dead Online progress…

I'm about to lose 6,000 hours of Red Dead Online progress...

Colour na Twitteru doslova prosí, aby Rockstar umožnil přenos postav. Jeho přání ale v době článku nebylo vyslyšeno a je spíše nepravděpodobné, že se studio k něčemu podobnému uchýlí. Řeší teď poněkud jiné problémy, související s úniky okolo GTA VI.

Zkoušeli jste někdy službu Google Stadia?

Zdroj: gamesradar

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)