Službu Google Stadia si vyzkoušíte nově zdarma a bez registrace

Google Stadia zdarma

Na summitu vývojářů Google For Games 2022 americká společnost oznámila krok, který čekal asi málokdo. Službě Google Stadia se zřejmě nedaří tak, jak by si firma představovala a tak se rozhodla, že dá přičichnout potenciálním zákazníkům. Během několika následujících týdnů totiž zavede hned několik novinek, přičemž mezi ty nejzajímavější patří fakt, že nebude potřeba se přihlašovat k tomu, abyste si mohli prohlédnout obchod Stadia a také bude možné zkoušet demoverze bez přihlášení.

Google Stadia bude možné si vyzkoušet bez překážek

Samozřejmě že k nákupu her či různých doplňků v podobě DLC bude stále zapotřebí účet vlastnit, stejná situace platí v případech, kdy budete chtít chatovat s přáteli. Pokud ale o službě přemýšlíte a nechce se vám nikam registrovat, budete mít přístup k desítkám demoverzí, které můžete spustit okamžitě přímo z prohlížeče.

Stadia
Stadia

Google Stadia review: 2 years later!

Google Stadia review: 2 years later!

Jestliže budete chtít některou z nich vyzkoušet, stačí pár dní vyzkoušet a měla by být novinka k dispozici i vám. Hry, jejichž demoverze budou zdarma přitom nebudou žádná béčka. Za zmínku stojí třeba Immortals Fenyx Rising, Resident Evil Village či Rainbow Six: Extraction.

Vyzkoušíte si službu Google Stadia?

Zdroj: Chromeunboxed

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)