TOPlist

Koupí Google společnost Fitbit? Výrobce chytrých hodinek už měl obdržet nabídku

google fitbit koupe

Spojení slov Google a fitness či přímo chytré hodinky nejde v poslední době moc k sobě. Redesign Google Fit si moc fanoušků nezískal, systém WearOS stagnuje, chytré hodinky Pixel jsou v nedohlednu a Google Coach, což měl být chytrý fitness asistent nakonec nikdy nevyšel. Tohle všechno by se však mohlo brzy změnit, agentura Reuters totiž tvrdí, že Alphabet plánuje koupit společnost Fitbit.

Uvidíme brzy společnost Fitbit pod Googlem?

Reuters hlásí, že Alphabet, mateřská společnost Googlu, již učinila nabídku na koupi Fitbitu. Pro někoho se přitom nemusí jednat o příliš velké překvapení. Podobné spekulace se objevily již před několika měsíci, a to když Fitbit najal společnost Qatalyst Partners, aby prozkoumala možný prodej výrobce nositelných zařízení a fitness doplňků.

Fitbit_Versa_system

Samozřejmě to ještě neznamená, že Fitbit nabídku přijme, není známá ani částka, kterou Alphabet nabídl. Jakmile se ale zpráva objevila, vzrostly akcie Fitbitu o 31 procent. Pokud jde o Google, tak by se nejednalo o první velký nákup v oblasti nositelných zařízení. Minulý rok v lednu společnost za 40 milionů dolarů koupila část společnosti Fossil. Na první chytré hodinky přímo od Googlu však stále čekáme.

[aps_product_sz id=“496113″]

[aps_product_sz id=“492306″]

Myslíte si, že koupě Fitbitu může být dobrým krokem pro Google?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)