Čistka začíná: Skupinový kecálek Google Spaces končí

google spaces aplikace

To, že Google má obrovské množství chatovacích aplikací není žádná novinka. Na spočítání všech aplikací vám nebude stačit ani jedna ruka. Nyní nicméně přijdeme o jednu chatovací aplikaci s názvem Google Spaces.

Google Spaces končí po devíti měsících

Poprvé jsme o Google Spaces slyšeli na Google I/O 2016, kdy byl oznámen společně s Google Allo a Google Duo. Z těchto tří chatovacích aplikací patří rozhodně k té nejméně známé. Koncept této aplikace byl již od začátku podivný. Jedná se o aplikaci, kde jdou vytvořit chatovací místnosti k jednotlivým tématům a následně se k nim dá přiřadit obsah z YouTube a Google vyhledávání, ke kterým lidé mohou rychle přistupovat.

Google Spaces

Nějaký větší úspěch ale aplikace nezaznamenala. Pokud Google Spaces otevřete nyní, uvítá vás zpráva o konci. Nejprve od 3. března již nepůjdou přidávat nové zprávy, půjde pouze číst historii. Úplný konec aplikace a služby přijde 17. dubna.

Minulý rok se Google s chatovacími aplikacemi rozjel. Jenže ve výsledku ani jedna nedokázala více prorazit. Ale třeba se Google již poučil a začne své chatovací aplikace postupně redukovat. Jak to bude, se možná dozvíme již v květnu na Google I/O 2017.

Použili jste někdy tuto aplikaci? Přišla vám užitečná?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)