Google konečně přiznal existenci VIP skupiny Pixel Superfans

Google Pixel Superfans skupina

Když si pořídíte telefon od Samsungu, máte možnost se velmi jednoduše stát členem komunity Samsung Members, která poskytuje exkluzivní obsah či bezprostřední přístup k aktualizacím či funkcím. Podobně to má například i Xiaomi a jmenovat bychom mohli i další firmy a značky. Zatímco drtivá většina výrobců se takovými skupinami veřejně chlubí, ta, která je už delší dobou spojována s telefony Google Pixel, oficiálně nikdy neexistovala. Až doteď. Americká firma prolomila dlouhodobé veřejné tajemství a přiznala fungování komunity Pixel Superfans.

Plakáty na zeď jako dárek, interní komunikační kanály pro otázky a odpovědi či testování zatím neveřejných funkcí. Takové výhody už byly se členy komunity Pixel Superfans spojovány delší dobu. Nyní je oficiálně vytáhl na stůl i Google na stránce podpory. Součástí členství je mimo jiné také zařazení do speciální Facebook skupiny, kde je možné pokládat dotazy nebo předávat tipy.

Google Pixel 6 Pro

Chtěli byste mezi tyto Superfans také patřit? Pokud čtete tento článek v češtině, velmi pravděpodobně se musíte s tímto privilegiem prozatím rozloučit. Skupina je v tuto chvíli otevřená jen obyvatelům USA, kteří musejí splnit (kromě vlastnictví Pixelu) ještě i několik dalších podmínek. Google nicméně skutečně píše „pro tuto chvíli“, takže můžeme doufat, že program rozšíří do dalších regionů.

Do kterých „značkových“ komunit patříte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)