Google představil novou sadu produktů. Určená je pro Hangouts Meet

google predstavil novou sadu produktu

Google má nemalé peníze i ze služeb pro podniky, jako je třeba G Suite. Minulý rok například představil chytrou tabuli Jamboard, která byla určena pro konference s propojením přes nové aplikace Hangouts Meet. Nyní představil novou sadu produktů, která rovněž vylepší používání této aplikace.

Nová sada produktů od Google se zaměřuje na firmy

Aplikace Hangouts Meet slouží hlavně jako podnikový produkt, kdy dokáže spojit několik desítek lidí doslova k jednomu stolu, i když jsou v reálu kilometry od sebe. Chytrá tabule Jamboard značně ulehčovala sdílení informací, a tak se Google pustil do dalších produktů. V listopadu minulého roku představil ve spolupráci s několika společnostmi speciální sadu. Nyní se dočkala nové verze.

jamboard google Google Jamboard

Srdcem celé sady je Asus Chromebox 2 s procesorem Intel i7, speciálním mikrofon/reproduktorem, který Google nazývá Speakermic a pohyblivou FullHD kamerou, která podporuje 10x optický Zoom. K ovládání tohoto všeho pak slouží desetipalcový dotykový displej. A kolik tohle vše stojí? Celkem 2 549 dolarů, zhruba tak v přepočtu 53 tisíc bez DPH. V ceně už je pak i licence na software.

Zároveň Google oznámil, že jejich chytrá tabule Jamboard se rozšiřuje do Evropy. Začíná se prodávat ve Velké Británii, Dánsku, Nizozemsku, Švédsku, Norsku, Francii, Španělsku a Finsku. Cena této tabule je cca 150 tisíc Kč bez DPH. Za kompletní set i s tabulí tak firmy zaplatí více než 200 tisíc Kč.

Líbili by se vám podobné Google produkty i ve verzi pro osobní použití?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)