Menu

Google potvrzuje náhodné restarty Nexusu S

Nexus S je na trhu jen krátce (my už ale, mimochodem, máme jeho recenzi) a už je hlášen a potvrzen první vážný problém. Podle dostupných informací se někteří jeho uživatelé potýkají s náhodnými restarty zařízení během volání. Googlu se již povedlo reprodukovat podmínky, za kterých k této politováníhodné chybě dochází, a společně se Samsungem, který Nexus S vyrábí, začal pracovat na nápravě.

Google potvrzuje náhodné restarty Nexusu S

Google potvrzuje náhodné restarty Nexusu S

Google původně řešení tohoto problému odmítl s tím, že nejde o chybu v operačním systému (na Nexusu S je jako na prvním telefonu Android 2.3 Gingerbread), ale o záležitost výrobce. 

Podrobnější popis problému najdete v databázi Google Code, kde uživatel zmiňuje časté restartování telefonu během hovoru. Dle jeho slov nepomohl ani reset zařízení do továrního nastavení. Podobné zkušenosti mají i další uživatelé například na fóru xdadevelopers.

Zdroj Android Phone Fans.

 

Komentáře

Honko

Honko

11.1.2011 9:48

i mistr tesař se někdy utne.. Počkejme si..jak se do nás obují jablíčkáři.. :)

Karelk

Karel Kiliánexternista 22

11.1.2011 9:49

To: Honko
No, záleží na tom, zda se “jablíčkáři” dnes vzbudili :-D
Evidentně každý telefon má své mouchy :)

Radovan

Radovan

11.1.2011 9:53

Jablíčkaři, nejablíčkaři. Když má problém iPhone, je toho plný web a dělá se z toho hned katastrofa. U Androida je to za poslední dobu už druhá závažná chyba ( odesílání sms na náhodné číslo zeď seznamu ) a Google se k tomu opět staví zadní častí těla.

Problick

Problick

11.1.2011 9:54

Že by samsung něco “potento”? Měli zůstat u HTC ;-)

Lukeenho

Lukeenho

11.1.2011 10:06

Tak tak, mistr tesař se utnul spoluprácí se Samsungem. To si naběhli….(tady hrdý majitel SGS, haha)…

Jajar

Jajar

11.1.2011 12:15

Radovan: spravne, ovsem ta katastrofa, ktera plni web, kdyz na iPhone neco nefunguje, je adekvatni ”katastrofe”, ktera plni web pri uvedeni iPhone na trh :). Nicmene to nic nemeni na tom, ze Google nekde uudelal/prehidnul chybu a nemyslim si, ze tahle zprava zustane jen na svetandroida.

BTW: i presto, ze Apple se nakonec postavil k problemu s antenou celem a nabidl reseni (coz mu chvalim), tak si vzpomen jak se k tomu stavel zpocatku ;).

Cryingfreeman

Milan Menšík 0

11.1.2011 13:15

Radovan: So stávaním sa chrbtom by som nesúhlasil. Na tento problém zareagoval ako vidno pomerne rýchlo. SMS chyba bol ojedinelý jav a Googlu sa dlho tento problém nedarilo “laboratórne” nasimulovať a tým pádom sa nemohol ani dopracovať k riešeniu.

Radovan

Radovan

11.1.2011 13:57

Nechci rozpoutávat klasickou žabo-myší válku, to byla spíš reakce na ten první příspěvek (rýpnutí do jablek). Sám mám htc hd2 s androidem a jsem spokojenej, ale taky provozuju iPod a iPad a nemůžu si je vynachválit, zvlaště iPad je geniální zařízení.

RSS (komentáře k článku)