Google Play dostává na Wear OS nový design z verze 3.0. Líbí se vám?

wear OS 3.0

Nedávná konference Google I/O 2021 nám mimo jiné ukázala také systém Wear OS 3.0, na kterém Google pracuje společně s firmou Samsung. Koncem června nám jihokorejská společnost ukázala systém One UI Watch (založený právě na Wear OS 3.0) poprvé v akci.

Google Play dostává na Wear OS nový design z verze 3.0

Server 9to5google si všiml, že Google Play dostává ve Wear OS nový vzhled, který je velmi podobný tomu z Wear OS 3.0. Jeden z uživatelů dostal tento vzhled na hodinkách Suunto 7 a nezapomněl přiložit několik screenshotů, které odhalují nové uživatelské rozhraní. Jednotlivé aplikace a tlačítka jsou nyní ve tvaru pilulky. Jak můžeme vidět, je nové rozhraní kompaktnější a lépe využívá malý displej hodinek. Také text je lépe čitelný a to díky šedému pozadí.

Vypadá to, že se nové rozhraní Google Play zatím nešíří jako aktualizace ve velkém. Zkoušeli jsme, zda nám náhodou aktualizace nepřistála na TicWatch E3 a TicWatch Pro 3 GPS a na obou zařízeních máme stále starý design. Možná je to ale otázka jen několika dní, než se začne dostávat k dalším uživatelům.

Jak se vám líbí nový vzhled Google Play?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)