TOPlist

Samsung umístil milovanou aplikaci na Google Play, teď z něj ale beze stopy zmizela

Samsung Good Lock Google Play
  • Začátkem měsíce Samsung umístil na Google Play aplikaci Good Lock
  • Tu si zamiluje každý, kdo si rád přizpůsobuje design systému podle sebe
  • Nyní však appka z platformy zmizela a nikdo neví, proč se tak stalo

Začátkem měsíce Samsung umístil vysoce oblíbenou aplikaci Good Lock na Google Play. Tento krok mohl potěšit všechny uživatele telefonů Galaxy, kteří aplikace raději stahují z amerického obchodu než z platformy Galaxy Store. Teď ale po appce není na Google Play ani vidu, ani slechu. Zmizela beze stopy.

Na náhlé odstranění aplikace z obchodu Google Play upozornil například zahraniční server Samlover, proč už ale Good Lock z obchodu stáhnout nemůžeme, není vůbec jasné. Na Galaxy Store však pochopitelně stále zůstává.

Samsung zatím nepublikoval žádné oficiální vyjádření, a tak můžeme pouze spekulovat. Je možné, že vývojáři narazili na kritickou chybu, kvůli níž museli Good Lock z Google Play smazat, než dojde k nápravě. Teoreticky se také něco nemuselo líbit samotnému Googlu (porušení podmínek platformy?) a aplikaci odstranil on.

Aplikaci Good Lock by si měl rozhodně nainstalovat každý, kdo si rád přizpůsobuje prostředí svého telefonu od A do Z. Obsahuje značné množství menších nástrojů, s nimiž lze upravit design nejrůznějších částí systému od zamykací obrazovky, přes klávesnici, až po navigační panel.

Stáhli jste si do svého Samsungu aplikaci Good Lock?

Zdroj: Samlover

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)