Z Google Play zmizela aplikace Huawei Zdraví. Důvod vás nepřekvapí

huawei zdraví google play

Z Obchodu Play zmizela aplikace Huawei Zdraví, která je zapotřebí ke zprovoznění chytrých hodinek a náramků od této čínské firmy. Důvod je ale pochopitelný. Poslední verze aplikace byla totiž z roku 2020, takže Huawei neviděl jediný důvod pro její zachování a uživatelé tedy budou nuceni si aplikaci stáhnout z jiného zdroje.

Tím může být pochopitelně obchod Huawei AppGallery, což doporučujeme. Díky němu totiž budete mít jistotu aktuálnosti aplikace a zároveň minimalizujete bezpečnostní rizika. Pokud máte telefon od Samsungu, můžete vyzkoušet také verzi z obchodu Galaxy Store. Je zajímavé, že aplikace sice zmizela z Google Play, ale na konkurenčním App Store od Applu je stále k dispozici.

Pokud tedy chcete využívat tuto aplikaci, musíte si zvolit jeden z alternativních zdrojů. V případě, že si nechcete instalovat žádný z výše vyjmenovaných obchodů, můžete si aplikaci Huawei Zdraví nainstalovat skrz sideload pomocí apk. souboru.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Odkud stahujete aplikaci Huawei Zdraví?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)