Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: ČSOB, Zásilkovna i Můj Albert

TOP 10 aplikací které Češi stahují z Google Play můj t-mobile

Už nějaký čas vám přinášíme žebříček Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play. Nyní nejvíce frčí čtečky QR a čárových kódů, nové internetové bankovnictví ČSOB Smart včetně aplikace Smart klíč nebo aplikace Můj Albert, která je mezi lidmi nakupujících v tomto řetězci velice oblíbená. Tento měsíc se zde nenachází žádná škodlivá aplikace, což je jedině dobře.

Čtečka QR a čárových kódů (česky) – nejstahovanější Google Play aplikace v ČR

Čtečka QR kódu a čárových kódu je kompletně v češtině a nabízí spoustu zajímavých funkcí. Můžete si snadno zobrazit výsledky z obchodů jako Amazon či eBay, nebo prostě jen naskenovat QR kód. To sice novější systémy Android umí, ale pokud máte starší telefon či tablet, může se aplikace hodit.

QR & Barcode Reader
QR & Barcode Reader

ČSOB Smart

ČSOB Smart je aplikace mobilního bankovnictví. Přímo z telefonu si navíc lze založit účet Plus Konto. Aplikace prošla navíc kompletním redesignem a je nyní přehlednější.

Můj Albert

Aplikace Můj Albert je jednou z nejstahovanějších aplikací posledních týdnů. Kromě toho, že v ní můžete vytvářet a následně sdílet nákupní seznamy nebo uchovávat elektronické účtenky podobně jako třeba v Lidl Plus, má aplikace další výhodu. Za každých utracených 200 Kč v se vám připíše 1 kredit. Tyto kredity můžete následně využít k nákupu zdravých potravin či produktů, které se každý týden obměňují.

SHEIN-Fashion Shopping Online

SHEIN je nákupní platforma. Zákazníci si pochvalují zejména ceny i přehlednost. Z kategorií stojí za zmínku dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, boty a doplňky.

SHEIN-Shopping Online
SHEIN-Shopping Online

George Klíč

Aplikace George klíč je bezpečnější a pohodlnější náhradou přihlašovacích a ověřovacích SMS banky Česká spořitelna. Pro potvrzení přihlášení nebo ověření odchozí úhrady již nevyužívá SMS zprávy telefonního operátora a komunikuje s bankou napřímo.

ČSOB Smart klíč

Aplikace ČSOB Smart klíč vám ulehčí přihlašování do aplikace Smart a ověřování plateb. Pokud tak budete chtít ověřit nějakou platbu třeba z internetu, už není nutné tak činit přes SMS kód, ale na vše vám stačí jeden PIN či otisk prstu.

WhatsApp

Lidé stále hledají nové alternativy ke zmíněnému Messengeru nebo ke klasickým SMS zprávám, které už dnes prostě neletí. Tou nejoblíbenější je WhatsApp (rovněž patří pod Facebook), která spojuje lidi pomocí telefonního čísla. Stále častěji ji pro komunikaci využívají i firmy.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Skener QR a čárových kódů

Skener QR a čárových kódů může být zajímavou alternativou k tradičnější aplikaci Čtečka QR a čárových kódů (česky). Obě aplikace dělají to stejné, záleží jen na tom jaké rozhraní vám bude více vyhovovat.

Skener QR a čárových kódů
Skener QR a čárových kódů

Mobilní klíč eGovernmentu

Aplikace Mobilní klíč eGovernmentu pro mobilní platformu Android vydaná Ministerstvem vnitra umožňuje jednoduché a rychlé přihlášení do Datových schránek i řady dalších webových aplikací veřejné správy bez nutnosti zadávat složité jméno a heslo.

Mobilní klíč eGovernmentu
Mobilní klíč eGovernmentu

Zásilkovna

Zásilkovna je skvělá aplikace, která usnadňuje život. Nemusíte nic papírovat, vyplňovat nejrůznější formuláře a dokonce ani tisknout štítky. Pomocí mobilní aplikace díky službě Mezi Námi odešlete zásilku takřka okamžitě. Stačí pouze zadat kód, který jste obdrželi od daného e-shopu. Navíc budete díky funkci trackování přesně vědět, kde se vaše zásilka aktuálně nachází. Jakmile bude zásilka připravena, dostanete notifikaci. Sami aplikaci nějaký čas používáme a nemůžeme si ji vynachválit.

Jaké zajímavé aplikace stahujete vy?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)