Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: Love Island je hit, Tečka na prvním místě

TOP 10 aplikací google play tečka love island

Pokud patříte mezi uživatele, kteří si často stahují nové aplikace, možná vás překvapí žebříček Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play. Nachází se zde totiž třeba aplikace Love Island Česko & Slovensko nebo VOYO.cz. Zejména druhou jmenovanou aplikaci v tomto žebříčku vidíme vůbec poprvé, takže je vidět, že se Nově tah s novou reality show vydařil. Na prvním místě je skoro už tradičně Tečka a táhne také bankovnictví od ČSOB.

Tečka

Do aplikace Tečka si nahrajete svůj certifikát buď o vakcinaci či pro testování. Jedná se o vůbec nejstahovanější aplikaci z Google Play v Česku.

ČSOB Smart

Aplikace banky ČSOB, která byla navíc kompletně přepracována. Uživatelé však na Google Play aplikaci kritizují, často jim padá a mají s ní další problémy.

Love Island Česko & Slovensko

Love Island je nová televizní reality show běžící na televizi Nova. Díky této doprovodné aplikaci se dozvíte vše jako první a možná se dozvíte nějaký ten drb navíc. Jde o vůbec třetí nejstahovanější aplikaci v Česku.

Love Island Česko & Slovensko
Love Island Česko & Slovensko

Skener QR a čárových kódů

Alternativa k aplikaci Čtečka QR a čárových kódů (česky), která o sobě navíc tvrdí, že je ze všech nejrychlejší

QR & Barcode Scanner
QR & Barcode Scanner

Zásilkovna

Zásilkovna je skvělá aplikace, která usnadňuje život. Nemusíte nic papírovat, vyplňovat nejrůznější formuláře a dokonce ani tisknout štítky. Pomocí mobilní aplikace díky službě Mezi Námi odešlete zásilku takřka okamžitě. Stačí pouze zadat kód, který jste obdrželi od daného e-shopu. Navíc budete díky funkci trackování přesně vědět, kde se vaše zásilka aktuálně nachází. Jakmile bude zásilka připravena, dostanete notifikaci. Sami aplikaci nějaký čas používáme a nemůžeme si ji vynachválit.

ČSOB Smart Klíč

Pokud máte ČSOB banku, Smart klíč vám ulehčí přihlašování a potvrzování plateb v internetovém bankovnictví, placení kartou v e-shopech, ověření totožnosti na infolince a na pobočce.

SHEIN-Fashion Shopping Online

SHEIN je nákupní platforma. Zákazníci si pochvalují zejména ceny i přehlednost. Z kategorií stojí za zmínku dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, boty a doplňky.

SHEIN-Shopping Online
SHEIN-Shopping Online

WhatsApp

Lidé stále hledají nové alternativy ke zmíněnému Messengeru nebo ke klasickým SMS zprávám, které už dnes prostě neletí. Tou nejoblíbenější je WhatsApp (rovněž patří pod Facebook), která spojuje lidi pomocí telefonního čísla. Stále častěji ji pro komunikaci využívají i firmy.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Mapy.cz

Mapy.cz jsou velmi populární aplikací. Jedná se o mapy od Seznamu, které mají na Google Play vynikající hodnocení a jde o jedny z vůbec nejoblíbenějších map v Česku.

Mapy.cz navigation & off maps
Mapy.cz navigation & off maps

VOYO.cz

VOYO.cz je streamovací služba, na které se můžete dívat na některé seriály televize Nova dopředu. Kromě toho zde naleznete přes 2 000 seriálů a filmů a potěší také možnost sledovat sportovní kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Jaké zajímavé aplikace stahujete vy?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)