Google Play aplikace a hry zdarma po omezenou dobu: skvělý The Lonely Hacker

google play aplikace hry zdarma the lonely hacker

Stejně jako každé úterý vám i dnes nabídneme souhrn těch nejzajímavějších aplikací a her, které jsou po omezenou dobu na Google Play zdarma. Tentokrát nás zaujala zajímavá hra Lonely Hacker či aplikace Photo Motion, která dokáže rozpohybovat vaše fotografie.

Google Play Android aplikace zdarma

Poznámka redakce

Aplikace nebo hry, u kterých vidíte popisek a screenshoty jsme sami vyzkoušeli. Můžeme tedy zhodnotit, zda stojí za vyzkoušení či nikoliv.

GPS Speed Pro
GPS Speed Pro

Aplikace GPS Speed Pro vám ukazuje vaší aktuální rychlost, ale umí třeba také ukládat informace o vaší trati, přepínat mezi analogovým a digitálním tachometrem nebo ukázat graf rychlosti v průběhu vaší jízdy.

Photo Video Maker
Photo Video Maker

Pomocí této aplikace můžete oživit vaše fotografie tak, aby z nich vznikla krátká videa. Mimo klasické efekty jako třeba vítr nebo voda můžete do fotek přidávat také samolepky.

Rugos Premium - Icon Pack
Rugos Premium - Icon Pack
Tracker Detect Pro for AirTag
Tracker Detect Pro for AirTag

Google Play Android hry zdarma

Poznámka redakce

Aplikace nebo hry, u kterých nevidíte popisek nebo screenshoty jsme nezkoušeli. Buďte tedy opatrní. Snažíme se vybírat pouze ty důvěryhodnější, ale občas se může stát, že vyžadují přístup k něčemu, co ke své funkčnosti vůbec nepotřebují. V takových případech doporučujeme aplikaci odinstalovat.

The Lonely Hacker je mezi hráči poměrně populární, v minulosti byl párkrát zdarma a vždy se tato akce setkala s úspěchem. Přestože podobný typ her moc nemusíme, u The Lonely Hacker jsme se zasekli asi půl hodinky a věříme tomu, že si ho čas od času zapneme znovu.

Truth Or Dare Pro
Truth Or Dare Pro

Pokud jste na nějakém večírku a zrovna u sebe nemáte flašku (což je ale velmi nepravděpodobné) nebo nechcete vymýšlet úkoly, můžete vyzkoušet hru Truth Or Dare Pro. Ta vám jich totiž vymyslí spoustu.

Speed Math - Mini Math Games
Speed Math - Mini Math Games

Speed Math – Mini Math Games je skvělá hra na procvičení mozkových závitů. V časovém limitu totiž musíte odpovědět na to, zda se výsledek rovná či nikoliv.

The Enchanted Worlds
The Enchanted Worlds
MR RACER : Premium Racing Game
MR RACER : Premium Racing Game
Live or Die: Survival Pro
Live or Die: Survival Pro
Monster Killer Pro - Shooter
Monster Killer Pro - Shooter

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké aplikace či hry jste si vybrali?

Zdroj: App Sales

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)