Google Play aktualizován, přináší snazší betatesty

Google Play aktualizace

Vedle klasických aplikací se čas od času dočká aktualizace také samotný obchod, pomocí kterého je lze získat. Ano řeč je o obchodu Google Play, který slouží jako domov pro nespočet aplikací a her. Před nějakým časem mu do vínku byla dána funkce určená pro všechny betatestery. Pro samotné přihlášení však bylo nutné opustit samotný obchod a nechat se přesměrovat na stránky s přihlašovacím formulářem.  S poslední aktualizací se celý proces přihlášení do těchto testů značně usnadní.

Google Play přchází s verzí 6.7

Google Play - aktualizován

Již zmíněný formulář se v poslední verzi 6.7 přestěhoval přímo do mobilní aplikace. Nyní se tak všichni betatesteři mohou přihlásit přímo z mobilní aplikace. Přímo v jejím prostředí totiž nově najdeme najdeme registrační tlačítko a po klepnutí na něj budeme přesměrování na registrační formulář obsahující několik položek.

Google Play aktualizace

Google Play nás dále bude upozorňovat na fakt, že aplikace o níž jsme projevili zájem se chystá spustit betatest nebo její vývojáři přijímají nové síly do řad testerů. Po ukončení testu pak můžeme přidat vlastní recenzi, zanechat krátkou zpětnou vazbu nebo pouze přidat hodnocení, které vývojářům pomůže vychytat zbylé mouchy. Někteří uživatelé se již aktualizace dočkali, ale většina z nás si prozatím bude muset počkat, neboť změny probíhají na jednotlivých serverech a všichni uživatelé se dočkají v několika příštích dnech.

Zapojujete se do betatestů pořádaných vývojáři aplikací?

Zdroj: androidauthority.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)