Google údajně představí hned dva Pixelbooky. Nechybí Pro varianta

google pixelbooky

O tom, že Google představí na své konferenci nové Pixelbooky jsme vám psali již před třemi týdny. Nyní však vychází na povrch další informace, které se od těch původních poněkud liší. Americký gigant údajně chystá hned dvě varianty, přičemž jedna bude určená pro standardní používání a ta druhá bude zaměřená na profesionály.

Nový notebook od Googlu má nést jméno Pixelbook Go. Oba dva modely nabídnou 13,3″ dotykový displej, přičemž klasická varianta bude disponovat Full HD rozlišením, Pro verze pak 4K displejem. Poměr stran mezi displeji má být tradičně 16:9. Procesory mají být pochopitelně taktéž rozlišné. Zatímco standardní verze nabídne čipset Intel Core m3, který se nachází například v Macboocích 12″, Pixelbook Go Pro má nabídnout hned Intel Core i7 deváté generace, který si můžete obohatit až o 16 GB operační paměti RAM.

O úložný prostor se postará 256 GB SSD disk, jehož kapacitu bude možné navýšit až na 512 GB, na čemž se pak odrazí také cenovka. Nebude chybět samozřejmě USB-C port a čip Titan C, který poslouží k lepšímu zabezpečení.

Jste zvědaví na nové Pixelbooky?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)