Google PixelBook 2 a vše, co o něm zatím víme

pixelbook

Do události Made by Google 2019 zbývá přibližně měsíc. Google na této konferenci s největší pravděpodobností představí Pixel 4, Pixel 4 XL a reproduktor Nest Mini. Může se však dostat i na nový laptop – Pixelbook 2. Co o něm všechno víme?

Pixelbook 2 americký gigant označuje pod kódovým názvem Atlas a představen by měl být buď za měsíc spolu s Pixely nebo v úplném závěru roku 2019. Zařízení má nabídnout dva porty USB-C, každý na jedné straně a 3,5mm jack, což by mělo být vše. Na slot pro microSD karty či klasická USB můžeme zapomenout. Na internetu se také objevil bechmark, který odhalil hardwarové specifikace chystaného Pixelbooku. V základní verzi má tikat procesor Intel Core i5-8200Y a za příplatek budeme mít k dispozici také Intel Core i7-8500Y a oproti Pixel Slate bude možnost rozšířit ho až o 16 GB operační paměti.

pixelbook

Laptop nabídne také kvalitní 4K displej s poměrem stran 16:9, takže poměru 3:2 by měl být konec. Přední kamerka má mít čip Sony IMX208 s Full HD rozlišením u videa, takže oproti HD videu u současného Chromebooku jde také o krok kupředu. Nabídne také v celku originální barevná provedení. V prvním barevném provedení má černé šasi doplnit hnědá klávesnice a v případě bílé barevné varianty bude klávesnice tmavě modrá.

Jaký máte názor na Pixelbook od Googlu?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)