Z údajné výdrže hodinek Pixel Watch nadšení nebudete

hodinky google pixel watch

Hodinky Pixel Watch sice Google na své nedávné konferenci poodhalil, nicméně neřekl téměř nic o funkcích, systému nebo výdrži baterie. Samozřejmě nelze od Wear OS zařízení očekávat nikterak zázračné hodnoty a nejnovější informace v podstatě potvrzují, že půjde o průměr.

Pixel Watch mají vydržet až jeden den na jedno nabití

Hodinky Google Pixel Watch mají dle webu 9to5google vydržet až jeden den na jedno nabití. Jak již bylo řečeno, americký gigant o baterii či její kapacitě nic neřekl. Nedávno ale unikla informace o tom, že bude uvnitř přítomen 300mAh akumulátor, což by korespondovalo s faktem, že vydrží maximálně jeden den. Napovídá tomu i zastaralý čip, který má v hodinkách tikat. Konkrétně prý půjde o Exynos 9110 z roku 2018, čímž Google fanoušky moc nepotěší.

Google Reveals Pixel Watch

Google Reveals Pixel Watch

Samozřejmě ale nejde o nijak tragickou zprávu. Většina Wear OS hodinek vydrží jeden, maximálně dva dny na jedno nabití. Třeba TicWatch Pro 3 GPS, které jsme pro vás recenzovali vydrží 3 dny, ale to je na tomto poli skutečně skvělá a poměrně jedinečná hodnota.

Jak se těšíte na hodinky od Googlu?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)