Google má údajně představit Pixel Watch již v úterý

google pixel watch

Google na své konferenci, která se koná příští týden v úterý představí nové Pixely, což ví snad každý. Spolu s nimi má však Google překvapit veřejnost s dalšími produkty, mezi které patří například nový Chromebook či hodinky Pixel Watch. O nich jsme se již jednou zmiňovali. Původně bylo v plánu dát pod hodinky dokonce fotoaparát, od čehož Google nakonec ustoupil.

Nástup Pixel Watch dává smysl. Vždyť každý velký výrobce – Huawei, Samsung, Apple či Xiaomi své vlastní chytré hodinky má. Pouze Google chybí. Pokud s nimi však bude chtít uspět, musí nabídnout přinejmenším podobné parametry i cenu, které nabízí konkurence.  Na místo fotoaparátu se dočkáme senzoru EKG či měření tepu. O tom, že se hodinky představí již 15. října píší v zahraničí jako na běžícím páse přesto, že původně měl mít americký gigant speciální event přímo pro ně.

Důkazem, že se Google na wearables hodně zaměřil je i fakt, že investoval do technologie společnosti Fossil přes 40 milionů dolarů a převzal si taktéž 20 expertů pro vývoj. My jsme rozhodně zvědaví, s čím Pixel Watch nakonec přijdou.

Těšíte se na Google Pixel Watch?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)