Google chystá vlastní hodinky. Pixel Watch mají přijít s fotoaparátem

google pixel watch

Většina větších výrobců mobilních telefonů nabízí ve svém portfoliu produktů také chytré hodinky. Jeden z vůbec největších s nimi však dosud nepřišel, což se má brzy změnit. Google údajně pracuje na hodinkách, které nesou název Google Pixel Watch a mají běžet na platformě Wear OS.

google pixel watch

27. srpna 2019 byl zveřejněn patent, na kterém můžeme vidět několik náčrtů. Ty ukazují hodinky s analogovým ciferníkem, nad kterým je dotykový displej. Je zde ovšem celkem unikátní věc a to čočka fotoaparátu přímo na přední straně hodinek. Google tento patent přihlásil již v roce 2017 a tak je možné, že hodinky ve skutečnosti vypadají jinak. Ti největší optimisté tvrdí, že bychom se hodinek mohli dočkat ještě letos a to společně s představením Google Pixelu 4. Toto tvrzení je však dosti odvážné, jelikož o Pixel Watch neunikl ani maličký únik informací a tak se spíše hovoří o roce 2020.

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)