Google Pixel Watch prý dorazí ještě letos. Co nového jsme se dozvěděli?

Pixel Watch dorazí prý ještě letos

Hodinky Google Pixel Watch dorazí ještě letos. Poslední spekulace hovoří o tom, že budou disponovat vlastním čipsetem navrženým právě Googlem a kruhovitým displejem. Mnoho uživatelů nejen Pixel telefonů na tyto hodinky čeká jako na smilování a možná se konečně dočkají. K představení má totiž dojít na podzim spolu s Pixelem 6.

Pixel Watch dorazí prý ještě letos

Asi nelze počítat s ničím jiným, než že bude v hodinkách Pixel Watch přítomen systém Wear OS. Očividně se Google na příchod nového hardwaru pečlivě připravuje, jelikož mění vzhled a některé funkce v Google Play. Nově můžeme vidět také Play Points, které získáváme při nákupech a pokud jich nasbíráme určité množství, můžeme získávat zajímavé slevy či kredit do Google Play.

wear os store pixel watch dorazí letos

Změny v systému mají být ale mnohem větší a Google má představit buď exkluzivní nebo zcela novou verzi Wear OS. Ta má být mnohem rychlejší a minimalističtější než aktuální verze. Minulý týden leaker Jon Prosser navíc zveřejnil rendery hodinek, které mimo jiné ukazují otočnou korunku ve stylu Apple Watch.

Jak se těšíte na hodinky od Googlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)