Chytré hodinky Google Pixel Watch byly poodhaleny. Líbí se vám design?

chytre hodinky google pixel watch poodhaleny

Už při odhalení systému Android Wear v roce 2014 se očekávalo, že Google pro tento systém vytvoří dříve či později vlastní chytré hodinky. Od té doby však uplynulo mnoho let, systém se přejmenoval na Wear OS a o samotných hodinkách se pouze více či méně spekulovalo. Tento rok už bychom se měli ale dočkat, už dříve tomu nasvědčovala akvizice společnosti Fitbit a nově hlavně byly hodinky Google Pixel Watch poodhaleny na několika renderech.

Google Pixel Watch byly poodhaleny s elegantním kulatým designem

O zveřejnění se postaral Jon Prosser, který se již v minulosti postaral u únik různých informací. Kódové označení těchto hodinek je Rohan a jak můžete vidět na renderech, mají kulatý design s jedním tlačítkem / korunkou na pravé straně. Prosser tvrdí, že má k dispozici oficiální snímky hodinek, ale kvůli ochraně osoby, která informace vynesla ven je nezveřejní. Místo toho vytvořil tyto rendery, které vychází právě z oficiálních snímků.

Tyto hodinky by už měly běžet na zbrusu nové verzi systému Wear OS, kterou má Google představit později tento rok. Minimalistické uživatelské prostředí, které vidíme na renderech, už má také vycházet zhruba z toho, co Google chystá. Na závěr ještě Prosser uvedl, že Google plánuje při spuštění až dvacet různých řemínků. Datum představení Google Pixel hodinek není známé, spekuluje se však o „klasické“ říjnové akci, na které bychom měli vidět i telefon Pixel 6.

Google Pixel Watch – HERE YOU GO! EXCLUSIVE first look! Design, release date and more!

Google Pixel Watch - HERE YOU GO! EXCLUSIVE first look! Design, release date and more!

Jak se vám líbí design chystaných Google hodinek?

Zdroje: phandroid.com, phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)