Google Pixel Tablet odhaluje dosud utajený prvek. Známe ho z iPhonů a Samsungů

Google Pixel Tablet
  • Google Pixel Tablet se letos konečně dostane na trh
  • Podporovat bude jako první tablet technologii UWB
  • Dostane starší standard Wi-Fi 6, nikoliv Wi-Fi 6E z posledních Pixelů

Google představil Pixel Tablet spolu s řadou Pixel 7 už loni na podzim, avšak na celosvětovou premiéru tohoto tabletu se stále čeká. Americký gigant sice potvrdil, že se novinka letos dostane na trh, nebyl ale konkrétnější.

Nyní se k nám ale dostávají nové informace o tabletu od Googlu a to díky zveřejnění výpisů z databází FCC a UL Solutions. Výpis z FCC zmiňuje přítomnost Bluetooth a Wi-Fi, což byste asi čekali, mimo to se zmiňuje také technologie UWB. Zatím ale není jasné, jak ji budeme v tabletu využívat. Mimochodem bude tablet podporovat standard Wi-Fi 6, nikoliv novější Wi-Fi 6E, který se nachází v řadě Pixel 7.

#MadeByGoogle 2022: Google Pixel Tablet Early Look

#MadeByGoogle 2022: Google Pixel Tablet Early Look

Google Pixel Tablet bude mít dle UL Solutions pomalejší nabíjení, konkrétně 18 W, což není moc ani na telefon, natož na tablet. Na trh se ale podívá také dokovací stanice, která bude zároveň sloužit jako reproduktor a umožní uživatelům využít tablet podobně jako třeba Nest Hub. Očekává se, že se o dostupnosti více dozvíme během konference Google I/O, která se koná tradičně letos v květnu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na tablet od Googlu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)