Google Pixel Tablet míří do Česka. Máme ceny obou variant

Google Pixel Tablet
  • Google Pixel Tablet dorazí k prvním zákazníkům už 20. července
  • Objednat si ho můžete i z českého e-shopu
  • Oproti Německu přeplatíte asi 2 tisíce korun

V květnu jsme se na konferenci Google I/O konečně dočkali tabletu Pixel Tablet. Americká společnost se na trh s tablety vrací po dlouhých pěti letech. Novinka osloví především ty uživatele, kteří budou tablet používat doma. V balení se totiž nachází nabíjecí stojánek s reproduktorem, díky kterému můžete z tabletu udělat něco jako Nest Hub, k čemuž poslouží i nová aplikace Dreams.

Pixel Tablet si můžete na německém Google Store předobjednat za cenu 679 eur (asi 16 000 korun), bavíme-li se o 128GB verzi. Variantu s 256GB pamětí Google ocenil na 799 eur, tedy nějakých 19 000 korun. Přestože se k nám Google produkty oficiálně nedováží, existuje řada prodejců, kteří jej přivezou a nasadí si na něj marži. Ani u nového tabletu tomu není jinak. Do své nabídky ho zalistovala také Alza, která 128GB variantu prodává za 17 990 korun, 256GB pak za 20 990 korun.

Pixel Tablet Review: Is Google Back?!

Pixel Tablet Review: Is Google Back?!

Pokud se vám tedy z jakéhokoliv důvodu nechce objednávat z Německa, můžete si ho za příplatek koupit i v Česku. Alespoň částečně si můžete koupi obhájit dvouletou zárukou. K prvním zákazníkům se očekávaná novinka dostane 20. července.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na Pixel Tablet od Googlu?

Zdroj: Alza

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)