Telefony Google Pixel dostávají novou aktualizaci. Řeší několik otravností

google pixel 6

Včera bylo první pondělí v tomto měsíci. Víte co to znamená? Právě v toto období Google standardně vydává aktualizace softwaru pro své Pixely a ani včera tomu nebylo jinak. Aktualizace, která obsahuje zejména bezpečnostní záplaty však opravuje také jednu otravnost, se kterou se museli uživatelé potýkat.

Mobily Google Pixel dostávají bezpečnostní záplaty

Přibližně před měsícem, kdy začal americký gigant šířit dubnovou aktualizaci si začala spousta uživatelů vlastnící telefon Google Pixel 6 či Google Pixel 6 Pro stěžovat na slabou haptickou odezvu. Včerejší aktualizace by měla tuto nepříjemnost vyřešit, ačkoliv je třeba poznamenat, že je v posledních problémů s Pixely až příliš mnoho problémů.

Vyřešen by měl být také problém, který způsoboval občasné rozsvícení displeje bez toho, aniž byste provedli jakoukoliv interakci. Samozřejmě můžeme počítat také s opravami několika chyb, hlavně těch bezpečnostních. Aktualizace se šíří postupně a tak může nějakou dobu trvat, než se dostane i na váš mobil. Dostupná bude na modelech Pixel 3a a novějších.

Měli jste s Pixelem podobné problémy?

Zdroj: Google blog

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)