Pixel Fold se prý brzy ukáže. Jaké bude mít specifikace?

Google Pixel Fold

Pokud jste si mysleli, že máme od zvěstí ohledně telefonů od Googlu po představení řady Pixel 7 alespoň na chvíli klid, krutě jste se pletli. Opět se totiž začíná hovořit o ohebném Pixelu Fold, který má firma příští rok představit a nyní o něm uniká hromada informací.

Google Pixel Fold se prý bude podobat modelu Oppo Find N, který jsme pro vás nějaký čas zpět recenzovali. Pod kapotou bude tikat čipset Tensor (není jisté, zda první, či druhá specifikace) a po rozevření se máme těšit na displej s rozlišením 2208 x 1840 pixelů, 120Hz obnovovací frekvencí a špičkovým jasem až 1200 nitů.

Na zadní straně pak nalezneme soustavu tří fotoaparátů v čele s hlavním 64Mpx snímačem Sony IMX787, což by bylo jistě trochu překvapení, jelikož jej Google ve svém zařízení nikdy nepoužil. Dále zde bude 12Mpx ultraširoký snímač Sony IMX386 a 10,8Mpx teleobjektiv S5K2J1. Oficiálního představení bychom se měli dočkat maximálně v březnu, je však možné, že jej americký gigant odhalí ještě o něco dříve.

Přemýšleli byste o ohebném Pixelu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)