Google Pixel Fold má vyjít ještě letos. Mrkněte na parádní snímky

google pixel fold

Google před několika dny potvrdil, že se oficiálního představení telefonů Pixel 6 dočkáme ještě tento měsíc. Dle všeho se ale máme ještě letos těšit na něco mnohem většího. Americká firma má totiž v plánu představit telefon Google Pixel Fold a bude se tak jednat o vůbec první ohebný telefon od Googlu.

Jak bude vypadat Google Pixel Fold?

Zařízení se má nejvíce podobat designu telefonů jako třeba Galaxy Z Fold3 nebo Huawei Mate X2 a můžeme tedy počítat s dovnitř skládaným displejem. Na základě různých patentů se má Google držet designu Pixelů 6 a tak web LetsGoDigital ve spolupráci s Wagarem Khanem poskytl svůj pohled na to, jak by mohl nový Pixel Fold vypadat.

Google Pixel FOLD – Introduction!

Google Pixel FOLD - Introduction!

Dle posledních informací má telefon používat LTPO OLED displej a ve hře je také selfie fotoaparát pod displejem, ovšem to si prý Google schová spíše pro další generaci. To, zda bude nadcházející Pixel Fold uveden spolu s Pixely 6 jako “one more thing” nebo zda si pro něj Google přichystá samostatnou konferenci není v tuto chvíli jasné.

Jak se těšíte na ohebný telefon od Googlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)