Google prý opět odpískal Pixel Fold, protože není dost dobrý

Google Pixel Fold odložení datum

Při nedávné konferenci Google I/O ukázal americký gigant několik novinek pro okamžité vypuštění na trh, pár produktů s podzimním datem uvedení a trochu překvapivě také dvě zařízení, která mají datum oficiálního uvedení v roce 2023. V žádné této kategorii se ale neukázal očekávaný Pixel Fold (později označovaný jako Pixel Notepad), tedy první ohebný mobil od Googlu. Poslední spekulace hovoří o tom, že firma již podruhé odsunula prezentaci tohoto přístroje, protože s ním jednoduše není spokojena.

Koncem loňského roku se zdálo, že Google dokonce projekt flexibilního telefonu vzdal, nicméně v lednu už se na něm prý znovu pracovalo. Teď, jak informuje korejský server The Elec, dochází k dalším průtahům a úvahám, co s Foldem / Notepadem dál.

Údajně máme počítat s tím, že z původně nadějného opraveného data někdy v třetím kvartálu roku 2022 sešlo. A že již rozpracovaný telefon nikdy na trh nedorazí. Na vině by měl být fakt, že po dosavadních průtazích už Google nepovažuje svůj ohebňák za dostatečně konkurenceschopný.

Jaké parametry očekáváte od Google Pixel Foldu?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)