Pixel Flip? Google potvrdil, že má v dílně další ohebný mobil

Google Pixel Flip ohebný telefon mobil podcast potvrzení

Horizontálně skládaný Google Pixel Fold asi nebude jediný design telefonu s ohebným displejem, který americký gigant dostane z výkresu až na trh. Bylo oficiálně odhaleno, že společnost pracovala a nejspíš dál pracuje na dalším flexibilním smartphonu. Informace zazněla v posledním podcastu Made by Google a podělila se o ni šéfka hardwarového designu Ivy Ross. Firma prý připravovala současně dva ohebné telefony, ale na nedávné akci Google I/O nakonec představila jen model Pixel Fold, se kterým byla naprosto spokojená.

“Jsem na tým opravdu hrdá, protože jsme vytvořili další skládací model, který jsme dokázali disciplinovaně zadržet a říct ‘ne, ještě to není dost dobré’. A opravdu počkat, až budeme mít pocit, že dokážeme udělat něco, co bude dost dobré nebo lepší než to, co už existuje,” řekla v rozhovoru. Nejpravděpodobnější variantou je, že Google hodlá v nabídce ohebných mobilů dorovnat Samsung a uvést časem na trh “véčkový” model Pixel Flip. Inspirace korejskou firmou je jasná již z pojmenování druhého zmíněného telefonu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co zatím říkáte na současný Pixel Fold?

Zdroj. phandroid

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)