Google chystá Pixel Buds Pro. Konkurovat mají nejen Applu

google pixel buds

Google se kromě telefonů a chytrých doplňků začal v poslední době zaměřovat také na chytrá sluchátka. Klasická TWS Google Pixel Buds byla představena před dvěma lety a minulý rok jsme se dočkali levnější verze Pixel Buds A. Jenže na rozdíl třeba od Applu americké společnosti chybí zástupce prémiové třídě. A to se má brzy změnit.

Google chystá prémiová sluchátka Pixel Buds Pro

Známý leaker Jon Prosser hovoří o tom, že se letos dočkáme sluchátek Google Pixel Buds Pro, která mají být k dostání v barvách Real Red, Carbon, Limoncello a Fog. Nedávno navíc došlo k akvizici společnosti Dysonics, která se zabývá 3D zvukem. Vše tedy poměrně jasně zapadá do scénáře, že Google prémiová sluchátka chystá.

Google Pixel Buds Review: WAY Better!

Google Pixel Buds Review: WAY Better!

Bohužel se ale Prosserův tweet nezabývá žádnými podrobnostmi. Můžeme očekávat, že bude novinka konkurovat sluchátkům, jako jsou třeba AirPods Pro od Applu, tudíž bude podobně nastavená také cena. Jejich datum odhalení není zatím jisté, ovšem vzhledem k tomu, že se příští týden chystá očekávaná konference Google I/O je nějaká šance, že se ukáží právě tam. Už teď je téměř jisté, že dojde na odhalení hodinek Pixel Watch a rovněž mobilu Pixel 6a, takže sluchátka to mohou pěkně celé uzavřít, nebo naopak odstartovat.

Jaká bezdrátová sluchátka používáte?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)