TOPlist

Tohle se Googlu nepovedlo! Masivní únik zřejmě odhalil všechny telefony Pixel 9

Google Pixel 9 únik
  • Google už připravuje novou řadu vlajkových telefonů Pixel
  • Všechny modely Google Pixel 9 se ukazují na uniklých fotografiích
  • Řada bude složená ze tří modelů, nabídnou čipset Tensor G4

Není žádným tajemstvím, že ve společnosti Google už nyní připravují vlajkové lodě řady Pixel 9. Dle spekulací, které jsme měli možnost zaslechnout v posledních několika týdnech, se na podzim dočkáme hned tří různých modelů, lišících se velikostí, potažmo výbavou. V rámci masivního úniku se nám nyní zřejmě naskytnul pohled na celou rodinku prostřednictvím fotografií z reálného světa.

Tentokrát žádné 3D rendery. Server Rozetked, který před nedávnem publikoval fotografie Pixelu 9 Pro, nyní přišel se snímky celé řady Pixel 9, takže se konečně můžeme podívat také na základní Pixel 9 anebo údajný Pixel 9 XL (v minulosti se zmiňoval také název Pixel 9 Pro XL). Odvolává se přitom na svůj anonymní zdroj.

Všechny tři telefony dorazí s poměrně zakulacenými rohy a namísto ve vyhlášeném kovovém pruhu budou všechny zadní fotoaparáty umístěny v pilulkovitém útvaru. Na přední straně se setkáme s relativně silnými rámečky kolem displeje a selfie kamerou v průstřelu. Co se týče velikosti obrazovky, podle Rozetked jsou na tom jednotliví členové řady Pixel 9 následovně:

  • Pixel 9: 6,24palcový displej
  • Pixel 9 Pro: 6,34palcový displej
  • Pixel 9 XL: 6,73palcový displej

Všechny tři telefony mají být poháněny čipsetem Tensor G4. Větší dvojice se pak má pochlubit třemi fotoaparáty s 50Mpx rozlišením, zatímco standardní Pixel 9 opět dostane pouze hlavní snímač a ultra širokoúhlou kameru. Kromě toho, že nenabídne teleobjektiv, jej také čeká absence UWB antény.

Který model z řady Google Pixel 9 vás láká nejvíc?

Zdroj: Rozetked

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)