TOPlist

Chtěli byste ještě menší Pixel? Osmá generace vás asi potěší

Google Pixel 8 3D rendery velikost OnLeaks MySmartPrice

S blížícím se květnem a potvrzeným datem konference Google I/O se také zintenzivňují úniky a spekulace spojené s řadou telefonů Pixel 8. Jednou z posledních věcí, kterou internet v tomto směru nabídl, je video s 3D pohledem na rendery základního modelu Google Pixel 8. Autory jsou známý zdroj úniků a tipů @OnLeaks a web MySmartPrice. Současně s pohyblivými obrázky se objevila také informace, že tento telefon bude menší než jeho předchůdce Pixel 7 a dokonce i než Pixel 6a, oblíbený právě pro svou kompaktní velikost.

Exclusive – Google Pixel 8 First Look is Here! #Pixel8 #Google #GooglePixel8

Exclusive - Google Pixel 8 First Look is Here! #Pixel8 #Google #GooglePixel8

Ze samotných snímků je patrné, že základní design nové řady se nebude nijak extra vymykat. Výrazněji viditelné jsou snad jen trochu zaoblenější rohy, což má vést ke zmenšení displeje z 6,3 na 6,2 palce. Zmenšit by se nicméně měl celý přístroj. A to na odhadované rozměry 150,5 x 70,8 x 8,9 (12 v místě panelu s fotoaparáty) milimetrů. Letošní základní Pixel pak podle dalších informací dostane tradičně duální zadní fotoaparát bez teleobjektivu, který má být opět ve výbavě pouze u Pro modelu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak velký telefon je podle vás ideální?

Zdroj: MSP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)