Jak si vedl Pixel 8 Pro v brutálním testu odolnosti? Překvapivě dobře!

pixel 8 pro test odolnosti
  • Google Pixel 8 Pro podstoupil test odolnosti
  • Postaral se o něj známý kanál JerryRigEverything
  • Vedl si lépe než konkurenční iPhone 15 Pro

Uvedení modelů Pixel 8 a Pixel 8 Pro (recenze) vneslo do světa mobilních telefonů nový vítr. Společnost Google spolu s ním představila hromadu AI vychytávek, na které se podrobněji podíváme v chystané recenzi, ale také plnohodnotnou sedmiletou podporu, což je na trhu s Android telefony skutečně unikání hodnota. Ale co odolnost? Tu v redakci testovat určitě nebudeme a navíc jsou zde lepší odborníci a ničitelé – například YouTube kanál JerryRigEverything.

Displej chráněný sklem Gorilla Glass Victus 2, které vykazuje první škrábance na 6 úrovni Mohsovy stupnice tvrdosti, což je běžný standard. Zack dodává, že sklo není tak odolné jako Ceramic Shield od Applu. Zadní panel telefonu vykazuje poměrně vysokou odolnost vůči škrábancům, YouTuberovi se navíc nepodařilo telefon žádným způsobem ohnout (přestože telefon vydával nepříjemné vrzavé zvuky), nepraskla ani zadní strana.

Can the Google Pixel 8 Pro even Survive 7 YEARS?! – Durability Test!

Can the Google Pixel 8 Pro even Survive 7 YEARS?! - Durability Test!

Mezi nejkrutější testy kanálu JerryRigEverything patří přiložení zapalovače k displeji. Po několika vteřinách, kdy musel displej doslova trpět se na něm vypálila docela podstatná část. Neděje se to u všech mobilů, ale předpokládám, že nemáte v plánu přibližovat telefon za 30 000 korun k ohni. Nakonec Zack dodává, že Pixel 8 Pro v testu odolnosti uspěl. Recenze na Google Pixel 8.

Přemýšlíte o koupi Pixelu 8 Pro?

Zdroj: gizmochina.com, JerryRigEverything

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)