Toto jsou prý kompletní specifikace Google Pixel 8 Pro

Google Pixel 8 Pro specifikace tip únik

Letošní podzim bude ze strany Google znamenat nejen kompletní představení a vypuštění systému Android 14, ale velmi pravděpodobně také uvedení telefonů ze série Pixel 8. Její součástí má být také verze Pro, od které si zájemci logicky slibují lepší hardwarovou výbavu. Ty nejzásadnější specifikace Google Pixel 8 Pro aktuálně odkrývá / tipuje známý leaker Yogesh Brar. Tak se pojďme podívat, co má na seznamu.

Začíná údajným 6,7palcovým QHD+ LTPO OLED displejem. Co se týče výkonu, únik uvádí, že Pixel 8 Pro bude obsahovat vlastní čipovou sadu Google Tensor G3 spolu s čipem Titan pro lepší zabezpečení telefonu. Na zadním panelu trojitého fotoaparátu se prý bude nacházet 50MPx primární objektiv s OIS, 64MPx ultraširokoúhlý objektiv a 48MPx teleobjektiv. Přední selfie kamera bude mít údajně rozlišení 11 MPx.

Zmíněný procesor by měla podporovat 12GB RAM a dojde na dvě varianty úložiště, 128GB a 256GB. Hovoří se také o baterii s kapacitou 4 950 mAh a možností rychlejšího 27W kabelového nabíjení. Softwarovou výbavou snad nebude nic jiného než Android 14. Dojít by mělo i na dlouho propírané teplotní čidlo. Google Pixel 8 Pro by měl být uveden v říjnu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak moc fandíte Pixel mobilům?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)